Lunalux

Lunalux

Projektowanie Oświetlenia

Wykonujemy projekty oświetleniowe polegające na uzyskaniu pełnych wyników natężenia światła we wnętrzu.

Wyniki te w zależności od rodzaju pomieszczenia (dom, biuro, gabinet, magazyn, itp.) są analizowane i dopasowywane do wymogów norm Polskich. (korekta ilości lamp) Robiąc projekt oświetleniowy powstaje prosta, lecz zarazem bardzo czytelna wizualizacja, która podpowie nam o rodzaju zastosowanego oświetlenia, jego parametrach, odpowie nam na zasadnicze pytanie: czy jest wystarczająca ilość światła?

Wykorzystujemy programy: Litestar, Dialux, Relux, Cadlux, które zostały stworzone do obliczania parametrów oświetleniowych we wnętrzach oraz na drogach przy użyciu opraw oświetleniowych pomierzonych (sfotometrowanych) zgodnie z systemem C- (C-Gamma) oraz w terenach otwartych przy użyciu opraw oświetleniowych pomierzonych (sfotometrowanych) zgodnie z systemem V-H. Programy obliczają natężenie oświetlenia i luminancję na wszystkich płaszczyznach lokalu/obszaru, jak również na poszczególnych płaszczyznach znajdujących się w nim mebli, przy uwzględnieniu rzucanych przez nie cienie.

Możliwości z jakich można skorzystać w tego typu projektach są nie ograniczone. Ich głównym zadaniem jest pomoc w doborze rodzaju oświetlenia i jego ilości! Bo, po co kupować za dużo?

 
Przyjdź do sklepu

Kontakt

"LUNALUX"
ul. Walerego Sławka 25
30-633 Kraków

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - piątek : 9.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

tel: 12 655 94 23
fax. 12 425 65 42

kom. 513 101 258, 513 101 257
email: biuro@lunalux.pl