Lunalux

Lunalux

Projektowanie Oświetlenia

Wykonujemy projekty oświetleniowe polegające na uzyskaniu pełnych wyników natężenia światła we wnętrzu.

Wyniki te w zależności od rodzaju pomieszczenia (dom, biuro, gabinet, magazyn, itp.) są analizowane i dopasowywane do wymogów norm Polskich. (korekta ilości lamp) Robiąc projekt oświetleniowy powstaje prosta, lecz zarazem bardzo czytelna wizualizacja, która podpowie nam o rodzaju zastosowanego oświetlenia, jego parametrach, odpowie nam na zasadnicze pytanie: czy jest wystarczająca ilość światła?

Wykorzystujemy programy: Litestar, Dialux, Relux, Cadlux, które zostały stworzone do obliczania parametrów oświetleniowych we wnętrzach oraz na drogach przy użyciu opraw oświetleniowych pomierzonych (sfotometrowanych) zgodnie z systemem C- (C-Gamma) oraz w terenach otwartych przy użyciu opraw oświetleniowych pomierzonych (sfotometrowanych) zgodnie z systemem V-H. Programy obliczają natężenie oświetlenia i luminancję na wszystkich płaszczyznach lokalu/obszaru, jak również na poszczególnych płaszczyznach znajdujących się w nim mebli, przy uwzględnieniu rzucanych przez nie cienie.

Możliwości z jakich można skorzystać w tego typu projektach są nie ograniczone. Ich głównym zadaniem jest pomoc w doborze rodzaju oświetlenia i jego ilości! Bo, po co kupować za dużo?

 
Przyjdź do sklepu

Kontakt

ABAS Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 5/6a
30-350 Kraków

Godziny otwarcia studia:

Poniedziałek - piątek : 9.00 - 17.00

Sobota : umówione spotkania

tel: 513 101 257
tel: 513 101 258


email: biuro@lunalux.pl